MEDIA O NAS

MEDIA O NAS

Nasi cenieni lekarze, z niezrównaną dr Marzeną Pucek na czele, to regularni goście w programach telewizyjnych i innych mediach, gdzie dzielą się swoją szeroką wiedzą na temat zdrowia i pięknego uśmiechu. Przygotujcie się na wywiady i angażujące reportaże, które odkryją przed Wami fascynujący świat stomatologii.
Misja Kliniki Pięknego Uśmiechu od samego początku wykracza poza samo leczenie. Poprzez edukację pragniemy zachęcać wszystkich do podejmowania odpowiednich działań profilaktycznych i regularnych wizyt u stomatologa. Czujemy, że jesteśmy do tego zobowiązani względem społeczności, której dobro jest dla nas priorytetem. Nasz cel? Zdrowi, świadomi Pacjenci, którzy uśmiechają się z pewnością siebie i radością. Właśnie dlatego nasi wybitni specjaliści angażują się społecznie, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w mediach.
Zdrowy i piękny uśmiech u najmłodszych
Jak dbać o ząbki naszych pociech? Jakie kroki mogą podjąć rodzice, aby pomóc swoim dzieciom w utrzymaniu pięknego i zdrowego uśmiechu? Na te oraz inne pytania odpowiada nasza Pani doktor Marzena Pucek.
Poranek między Wisłą a Bugiem
TVP 3 Lublin
12 września 2023
Na piękny uśmiech nigdy nie jest za późno
W czerwcowym odcinku Poranka między Wisłą a Bugiem doktor Marzena Pucek opowiada o tym, czy leczenie ortodontyczne jest przywilejem wyłącznie dzieci.
Poranek między Wisłą a Bugiem
TVP 3 Lublin
28 czerwca 2023
Odpowiedni moment na pielęgnację zębów u dzieci
Dowiedz się, kiedy warto rozpocząć przygodę z pielęgnacją stomatologiczną u najmłodszych i jakie proste kroki mogą zadecydować o długotrwałym zdrowiu uzębienia.
Poranek między Wisłą a Bugiem
TVP 3 Lublin
11 października 2022
TVP 3 z wizytą w Klinice Pięknego Uśmiechu
W czym tkwi sekret pięknego uśmiechu? Odpowiedzią na to pytanie są innowacyjne rozwiązania współczesnej stomatologii estetycznej, o których opowiada dr Marzena Pucek w naszej klinice.
Styl Uroda Moda
TVP 3 Lublin
24 lipca 2021
Zęby mleczne – leczyć, czy nie leczyć?
Na to pytanie odpowiada aż dwóch specjalistów Kliniki Pięknego Uśmiechu – dr Marzena Pucek i dr Piotr Gawęda. Nasi lekarze podpowiedzili też, jak rozmawiać z dziećmi o wizycie u dentysty, aby uniknąć płaczu i strachu.
Poranek między Wisłą a Bugiem
TVP 3 Lublin
16 września 2020
Usuwanie ósemek
Dr Piotr Koliński i dr Marzena Pucek wyjaśniają, czy warto podjąć decyzję o usunięciu ósemek, kiedy najlepiej przeprowadzić taki zabieg oraz jakie problemy mogą powodować ósemki w późniejszym wieku.
Poranek między Wisłą a Bugiem
TVP 3 Lublin
27 lutego 2020
Pielęgnacja jamy ustnej – na czym polega?
W jaki sposób powinniśmy dbać o jamę ustną? Kiedy należy pierwszy raz zgłosić się do stomatologa z dzieckiem? Jak często myć zęby? Na te i wiele innych pytań odpowiada założycielka Kliniki Pięknego Uśmiechu – dr Marzena Pucek.
Poranek między Wisłą a Bugiem
TVP 3 Lublin
20 lutego 2020

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon
Mail