O NAS

O NAS

Piękny uśmiech, który powala na kolana i podbija serca rozmówców, jest marzeniem wielu z nas. Dlatego, kiedy w 2005 roku otwierałam swoją klinikę, nie mogłam nadać jej innej nazwy. Bo piękny uśmiech to nie tylko slogan reklamowy, to cel profesjonalnej stomatologii, nasz cel. Aby go osiągnąć, musimy spojrzeć na zabiegi stomatologiczne całościowo, połączyć stomatologię zachowawczą, ortodoncję, chirurgię i periodontologię.

Takie holistyczne podejście towarzyszyło mi od zawsze, dlatego zbudowałam zespół złożony ze specjalistów z wielu dziedzin.
Są wśród nich
wyspecjalizowani chirurdzy, którzy wykonują bezbolesne ekstrakcje zębów zatrzymanych, jak również dbają o uzupełnienia braków zębowych, wszczepiając implanty. Są też ortodonci działający w dziedzinie periodontologii, na którą pojawia się coraz większe zapotrzebowanie. Każdy z członków naszego zespołu specjalizuje się w wybranej dziedzinie, nieustannie się rozwijając.

Ja również postawiłam na rozwój – zostałam Certyfikowaną Specjalistką Invisalign®, nowoczesnego systemu nakładek ortodontycznych, które korygują uśmiech i są bezpieczne. Postawiłam na tę innowację, ponieważ wiem jakie obawy towarzyszą każdemu pacjentowi, który chce poprawić swój uśmiech. Wielokrotnie widziałam strach w ich oczach – jak to będzie, kiedy zdejmę klasyczny aparat? Czy to boli? A jeśli tak to, jak bardzo? Ortodoncja Invis rozwiązuje każdy z tych problemów. A ja czuję, że pomagam najlepiej jak umiem.
Bo każdy z Was zasługuje na piękny i zdrowy uśmiech.

Jak już mówiłam, w pracy najważniejsze są dla nas bezpieczeństwo, profesjonalizm, skuteczność i rodzinna atmosfera. Wychodzimy naprzeciw potrzebom, ale także obawom i lękom naszych pacjentów. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, tłumacząc i wyjaśniając, na czym polegają kolejne etapy leczenia.

Idąc z duchem czasu stawiamy także na innowacyjność. Jesteśmy jedną z najlepiej wyposażonych placówek w Lublinie. Mamy nowoczesną aparaturę medyczną i diagnostyczną, w tym sprzęt do diagnostyki RTG, lasery, mikroskopy czy kamery zewnątrzustne. Bogate zaplecze diagnostyczne daje nam możliwość postawienia precyzyjnego rozpoznania na miejscu. Mamy możliwość wykonywania na miejscu zdjęć pantomograficznych, cefalometrycznych i 3D (CBCT tomografia komputerowa wiązki stożkowej), a dawka promieniowania jest minimalna, jednak bez uszczerbku na jakości wykonanego zdjęcia. Na terenie Kliniki znajdują się też dwa aparaty do wykonywania punktowych zdjęć poszczególnych zębów.

Dodatkowo współpracujemy z najlepszymi pracowniami technicznymi, co umożliwia perfekcyjne wykonanie koron, mostów i licówek porcelanowych, czy szczególnie popularnych wśród naszych pacjentów protez komfortowych na mikroimplantach.

Uśmiech jest naszą wizytówką, spraw, aby stał się też Twoją.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI