ORTODONCJA

ORTODONCJA

Ortodoncja Lublin

Ortodoncja Lublin – o tym dziale stomatologii chyba mówiliśmy tu dość często. Pozwól, że tylko usystematyzujmy Twoją wiedzę. Ortodoncja jest dziedziną stomatologii, która zajmuje się diagnozowaniem, profilaktyką i leczeniem wad zgryzu oraz nieprawidłowości strukturalnych zębów i szczęk. Leczenie ortodontyczne jest procesem długotrwałym i wymaga regularnych wizyt u ortodonty. Dobry ortodonta w Lublinie ocenia stan zgryzu pacjenta, wykonuje diagnostykę, planuje leczenie, a w trakcie jego trwania monitoruje postępy terapii. Czas trwania leczenia zależy od stopnia wady zgryzu i może wynosić od kilku miesięcy do kilku lat.

W Klinice Pięknego Uśmiechu specjalizujemy się w leczeniu systemem Invisalign Lublin dla dzieci (sprawdź też ofertę: stomatolog dziecięcy Lublin), nastolatków i dorosłych. System ten można zastosować u większości pacjentów, od leczenia prostych wad zgryzu, po bardzo skomplikowane, zarówno u dzieci, nastolatków, jak i dorosłych.

Ortodonta Lublin - wybierz specjalistę dla siebie

Nasza klinika ortodontyczna w Lublinie specjalizuje się w leczeniu:

Stomatologia w Lublinie – piękny uśmiech dla każdego

 

Jak wygląda proces leczenia ortodontycznego w naszej klinice ortodontycznej Lublin?

  • Pierwsza wizyta diagnostyczna – to konsultacja ortodontyczna, podczas której zbieramy informację o Tobie, Twoim uzębieniu i stanie zdrowia.
  • Tworzymy plan leczenia.
  • Pobieramy wyciski metodą cyfrową by stworzyć Twoje nakładki lub aparaty.
  • Umawiamy się na wizytę zabiegową, gdzie otrzymujesz nakładki lub aparaty.
  • Regularne wizyty kontrolne pokażą nam jak zmienia się Twój zgryz.
  • Na koniec ustalimy leczenie retencyjne, by efekt pięknego uśmiechu trwał jak najdłużej.
Dzięki rozwojowi nowoczesnej technologii ortodoncja, również ortodoncja w Lublinie, przeszła szereg udoskonaleń. Dlatego cieszy nas, że pacjenci decydują się na leczenie ortodontyczne nie dlatego, że muszą, ale dlatego, że chcą. Więcej o ortodoncji w Klinice Pięknego Uśmiechu oraz rodzajach aparatów, jakie stosujemy, dowiesz się w zakładce Ortodoncja Invis. Polecamy również ofertę: ortodoncja estetyczna Lubiln. Jeśli zatem interesuje Cię dobry dentysta w Lublinie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon
Mail