PERDIODONCJA

PERIODONTOLOGIA

Szukasz specjalistów od periodontologii w Lublinie? Zapraszamy do naszej Kliniki! Periodontologia to dziedzina stomatologii zajmująca się diagnostyką, zapobieganiem oraz leczeniem chorób przyzębia. Dotyczy to między innymi dziąseł, cementu korzeniowego, kości szczękowej oraz błony przyzębnej, która łączy korzeń zęba z kością szczękową. Zachowanie zdrowych zębów i dziąseł to nasz priorytet. Zespół kliniki periodontologii w Lublinie składa się z doświadczonych specjalistów, którzy korzystają z najnowocześniejszych technologii i procedur periodontologicznych. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług stomatologicznych, które pozytywnie wpływają na zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów.

Periodontologia Lublin

Periodontologia Lublin – skuteczna pomoc, profesjonalne zabiegi

Paradontoza – kojarzona z hasłem w reklamie pasty do zębów, jest chorobą, która występuje bardzo często. Zaczyna się od zapalenia przyzębia i rozwija stopniowo. Jej początki mogą być niezauważalne. Jednak bagatelizowanie pierwszych sygnałów, jakimi są odkładające się płytki nazębne, które przechodzą w kamień nazębny, a ten nie usunięty na czas może doprowadzić nawet do utraty zębów. Dlatego, gdy zaczynamy u siebie obserwować krwawienie z dziąsła – nie zwlekajmy z wizytą u periodontologa (oferta kliniki periodontologii w Lublinie). Im wcześniej, tym szybciej wdrożymy leczenie i będziesz mógł cieszyć się swoim uśmiechem. Działania profilaktyczne w naszej klinice obejmują zakres dezynfekcji jamy ustnej i kontroli biofilmu bakteryjnego. Profesjonalne zabiegi higienizacyjne obejmują zęby, jak również błony śluzowe, dziąsła, język, prace protetyczne, implanty i uzupełnienia wyjmowane. Kontrola biofilmu jest niezmiernie ważna do utrzymania nieskazitelnej higieny jamy ustnej i doskonałej kondycji wypełnień i odbudów.

Jakie zabiegi chirurgii periodontologicznej wykonujemy?

Jak wygląda proces leczenia periodontologicznego w naszej klinice?

Pierwsza wizyta diagnostyczna - zbieramy informację o Tobie, Twoim uzębieniu i stanie zdrowia.

Umawiamy się na zabiegi.

Tworzymy plan leczenia

Po przeprowadzeniu zabiegu przychodzi czas na wizytę kontrolną i regularne przeglądy stomatologiczne.

Klinika periodontologii w Lublinie – skorzystaj ze specjalistycznej pomocy

Choroby przyzębia mogą prowadzić do utraty zębów, jeśli nie zostaną odpowiednio leczone. Leczenie często obejmuje specjalistyczne procedury czyszczenia zębów poniżej linii dziąseł, chirurgię przyzębia oraz w niektórych przypadkach terapię antybiotykami. Ważną rolą periodontologa jest również edukacja pacjentów na temat właściwej higieny jamy ustnej i regularnych kontroli stomatologicznych w celu zapobiegania chorobom przyzębia.

Jesteśmy jedną z najlepiej wyposażonych placówek stomatologicznych i ortodontycznych na terenie Lublina i nieustannie dbamy o bezpieczeństwo, profesjonalizm i skuteczność naszych działań. Zapraszamy – dbamy również o miłą atmosferę i przyjazne relacje z naszymi pacjentami.

Uśmiech jest najlepszą kosmetyką do użytku zewnętrznego i najlepszym lekarstwem do użytki wewnętrznego

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI