PROTETYKA

PROTETYKA

Razem odbudujemy Twój uśmiech

Szukasz dobrego protetyka Lublin? W Klinice Pięknego Uśmiechu znajdziesz specjalistów, którzy zaproponują Ci profesjonalne uzupełnienie protetyczne. Zadbają nie tylko o efekty kosmetyczne, ale też o stan pozostałych zębów sąsiadujących z protezą. Wolisz korony pełnoceramiczne czy protezy silikonowe Lublin? Nasze pracownie protetyczne Lublin działają niczym laboratorium - stworzymy dla Ciebie estetyczne wkłady, które uzupełnią braki w uzębieniu i zapewnią komfort użytkowania.

Protetyka Lublin

Jak wygląda proces leczenia protetycznego w naszej klinice?

Protezy zębowe Lublin - co warto wiedzieć o protetyce?

Jak pobieramy wyciski w protetyce? Cyfrowo, co zwiększa komfort pacjenta, a protezy są przygotowywane przez naszych techników, co wpływa na szybkość ich otrzymania. W mgnieniu oka pacjent cieszy się nowym uśmiechem, który projektujemy razem przy użyciu Smile Design.

Dla naszych protetyków nie ma rzeczy niemożliwych – problemy ze zwarciem, okluzją? Dobry stomatolog protetyk Lublin znajdzie na to radę. W Klinice Pięknego Uśmiechu dopasujemy odpowiednią szynoterapię i zabezpieczymy zęby przed ścieraniem. Efekt estetyczny gwarantowany.

Starcie zębów może być spowodowane różnymi czynnikami, zarówno zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi. Najczęściej jest to współdziałanie różnych czynników np. wady zgryzu, bruksizm, czyli zgrzytanie i zaciskanie zębów, problemy natury nerwowo-mięśniowej czy problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi. Dobry protetyk w Lublinie w Klinice Pięknego Uśmiechu jest w stanie zdiagnozować takiego pacjenta poprzez przeprowadzenie dokładnego wywiadu, badania klinicznego i analizy zwarcia oraz zaplanować odpowiednie leczenie.

Jeżeli chcesz zadbać także o uzębienie swojego dziecka, stomatolog dziecięcy Lublin zaprasza do swojego gabinetu najmłodszych pacjentów. Jeśli interesuje Cię stomatologia estetyczna Lublin – możesz liczyć na naszą pomoc. A może marzysz o równiutkich zębach? Zadbamy o nie przy użyciu technologii Invisalign Lublin. Zastosuj przezroczyste nakładki i dodaj blasku swojemu obliczu. Dentysta Lublin – umów się na wizytę!

Dowiedz się w jaki sposób możemy zadbać o Twoje zęby!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI