new logo

PROTETYKA

PROTETYKA

Razem odbudujemy Twój uśmiech

W Klinice Pięknego Uśmiechu zajmujemy się profesjonalną rekonstrukcją zniszczonych zębów z użyciem nowoczesnych technik. Dzięki protetyce można przywrócić funkcję żucia, artykulację oraz estetyczny wygląd u pacjentów nawet z całkowitym brakiem uzębienia.

Protetyka Lublin

Jak wygląda proces leczenia protetycznego w naszej klinice?


Jak pobieramy wyciski w protetyce? Cyfrowo, co zwiększa komfort pacjenta, a protezy są przygotowywane przez naszych techników, co wpływa na szybkość ich otrzymania. W mgnieniu oka pacjent cieszy się nowym uśmiechem, który projektujemy razem przy użyciu Smile Design.

Dla naszych protetyków nie ma rzeczy niemożliwych – problemy ze zwarciem, okluzją? Znajdziemy na to radę, dopasujemy odpowiednią szynoterapię, zabezpieczymy zęby przed ścieraniem.

Starcie zębów może być spowodowane różnymi czynnikami, zarówno zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi. Najczęściej jest to współdziałanie różnych czynników np. wady zgryzu, bruksizm, czyli zgrzytanie i zaciskanie zębów, problemy natury nerwowo – mięśniowej czy problemy ze stawami skroniowo – żuchwowymi. W Klinice Pięknego Uśmiechu jesteśmy w stanie zdiagnozować takiego pacjenta poprzez przeprowadzenie dokładnego wywiadu, badania klinicznego i analizy zwarcia oraz zaplanować odpowiednie leczenie.

Dowiedz się w jaki sposób możemy zadbać o Twoje zęby!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI