STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Jak Cię widzą, tak Cię piszą!

Stomatologia estetyczna Lublin

Stomatologia estetyczna Lublin to szereg zabiegów koncentrujących się na poprawie wyglądu i estetyki zębów, dziąseł oraz uśmiechu pacjenta. Celem stomatologii estetycznej jest nie tylko przywrócenie funkcjonalności zębów, ale również stworzenie pięknego i harmonijnego uśmiechu. Jak Cię widzą, tak Cię piszą – to przysłowie jest nam znane. Jednak czasem wydaje się nam, że przecież uśmiechu aż tak nie widać. Otóż widać! I to właśnie uśmiech stanowi o naszej pewności siebie, poczuciu wartości. Można powiedzieć: mały ząb, ale ma dużą wartość. Dlatego warto, by był zadbany, zdrowy – słowem piękny. Stomatologia estetyczna w Lublinie pomoże w zadbaniu o piękny uśmiech i podtrzymaniu efektów leczenia ortodontycznego, które polegało na odbudowie uszkodzonego uzębienia, a nawet plastyce dziąseł.

Stomatologia estetyczna Lublin – jak wygląda leczenie?

 

Leczenie estetyczne obejmuje kilka kroków, które zależą od indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Jak wygląda proces leczenia estetycznego w naszej klinice?

  • Pierwsza wizyta diagnostyczna – zbieramy informację o Tobie, Twoim uzębieniu i stanie zdrowia.
  • Projektujemy uśmiech metodą Smile Design.
  • Tworzymy kształty licówek w Laboratorium Uśmiechu.
  • Umawiamy się na zabieg cementowania licówek.
  • Umawiamy się na inne zabiegi pielęgnujące nowy uśmiech.
  • Wizyta kontrolna — teraz sprawdzimy, jak wygląda Twój nowy uśmiech.

W celu uzyskania idealnego koloru do rekonstrukcji tkanek twardych, w klinice używamy materiałów nanocząsteczkowych, przeznaczonych do wysoce estetycznych wypełnień w odcinku przednim i bocznym. To gwarancja najwyższej jakości.

Dbamy również o piękny biały uśmiech, stosując zabiegi wybielające dopasowane do potrzeb pacjenta. O tym możecie przeczytać w zakładce Estetyka.

Klinika Pięknego Uśmiechu to nie tylko stomatologia estetyczna w Lublinie. Nasza oferta obejmuje także stomatologię dziecięcą (szczegóły na: stomatolog dziecięcy Lublin), protetykę (polecamy: protetyka Lublin), ortodoncję, w tym leczenie invisalign Lublin – metodą alternatywną dla metalowych aparatów. Jeśli zatem szukasz oferty: dentysta Lublin, zapraszamy do jednej z najlepiej wyposażonych placówek stomatologicznych i ortodontycznych na terenie Lublina!

Piękny uśmiech otwiera każde drzwi.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Telefon
Mail