RTG

RTG

W Klinice Pięknego Uśmiechu możesz skorzystać z wielu usług, a jedną z nich jest RTG zęba Lublin. Wykonujemy prześwietlenia zębów za pomocą nowoczesnego sprzętu najwyższej klasy, który gwarantuje bardzo niską dawkę promieniowania. Nie musisz więc martwić się o wpływ badania na Twój organizm.

Czym jest prześwietlenie zębów i kiedy należy je wykonać?

RTG polega na prześwietleniu zębów i wykonaniu zdjęć rentgenowskich. To powszechne badanie, które pozwala dostrzec specjalistom wiele niewidocznych gołym okiem szczegółów. Zdjęcia RTG umożliwiają dokładną ocenę stanu uzębienia, zidentyfikowanie różnych chorób i stanów zapalnych.

Zastanawiasz się, kiedy należy udać się na prześwietlenie zęba Lublin? Pamiętaj, że decyzję w tym zakresie zawsze podejmuje lekarz. Możesz spodziewać się takiego zalecenia m.in. przed ekstrakcją zęba, zabiegiem leczenia kanałowego czy też na początku leczenia ortodontycznego.

Każdy z nas ma obawy przed wykonywaniem zdjęć RTG. Głównie ma to związek z promieniowaniem. Dlatego też nasza Klinika wyposażona jest w tomograf PAX-I 3D Green firmy Vatech. Dzięki temu masz pewność, że wybierasz nowoczesne rozwiązania i opiekę z wykorzystaniem sprzętu najwyższej klasy.

DLACZEGO RTG JEST TAKIE WAŻNE?

Zdjęcia RTG zębów są niezwykle przydatne i umożliwiają szybkie wdrożenie skutecznego leczenia.

Pomagają nam w diagnostyce

Dzięki nim określamy stan Twojego zgryzu

Tto one pierwsze pozwalają nam wniknąć w ząb i zobaczyć go od środka

Informują nas gdy zaczyna się dziać coś złego

RTG zęba Lublin

Ten nowoczesny i najwyższej klasy sprzęt gwarantuje ultra niską dawkę promieniowania, przy zachowaniu bardzo krótkiego czasu skanu, co jest szczególnie ważne przy skierowaniu na zdjęcie dzieci. Zdjęcia są najwyższej jakości, co ułatwia diagnozę stomatologiczną.

Prześwietlenie zębów Lublin – pierwszy krok do pięknego uśmiechu

Marzysz o pięknym uśmiechu? Chcesz raz na zawsze pożegnać się z bólem? Prześwietlenie zębów Lublin bardzo często jest pierwszym krokiem w drodze do zdrowego uzębienia, dlatego nie warto zwlekać z wykonaniem zdjęć. Umów się na wizytę w Klinice Pięknego Uśmiechu jeszcze dzisiaj, a my zrobimy wszystko, by skutecznie Ci pomóc. Nasz zespół składa się ze specjalistów z wielu dziedzin, którzy stawiają na holistyczne podejście do pacjentów. Dzięki temu możesz liczyć na dobrze zaplanowane leczenie, które przyniesie spektakularny efekt. Sprawdź też pozostałą ofertę naszej kliniki: Jeśli szukasz godnego zaufania dentysty w Lublinie, zapraszamy do kontaktu!

Zadaj swoje zęby. Zapraszamy na zdjęcie RTG

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI