CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

Chirurgia stomatologiczna Lublin

Gdy przyjdzie czas na ekstrakcję zęba, nie musisz szukać specjalistów. Chirurgia stomatologiczna Lublin Kliniki Pięknego Uśmiechu to nie tylko wyrywanie zębów. Oferujemy również szereg innych zabiegów w obrębie jamy ustnej, takich jak plastyka dziąseł i tkanek miękkich czy odsłonięcie zębów zatrzymanych w celu wprowadzenia ich do łuków zębowych.

Poradnia chirurgii stomatologicznej Lublin - jakie zabiegi wykonujemy w klinice?

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi pełna diagnostyka oraz wieloetapowe leczenie, w tym leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych, profilaktyka, a także leczenie chirurgiczne. Na co możesz liczyć korzystając z usług chirurgii stomatologicznej w Lublinie?

W czasie zabiegów dbamy o Twój komfort stosując znieczulenie miejscowe: nasiękowe i przewodowe, aby ograniczyć do minimum towarzyszący zabiegom ból. A po wszystkim zalecamy dodatkowe leczenie i znieczulenia, abyś powoli dochodził do siebie i nie czuł dyskomfortu.

Jak wygląda proces leczenia chirurgicznego w naszej klinice?

Pierwsza wizyta diagnostyczna - trafiasz do nas w wyniku kontroli, która stwierdziła, że potrzebujesz leczenia chirurgicznego. 

Umawiamy się na wizytę zabiegową. 

Po przeprowadzeniu zabiegu przychodzi czas na wizytę kontrolną i regularne przeglądy stomatologiczne.

Tworzymy plan leczenia chirurgicznego.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji?

Dobry chirurg stomatolog w Lublinie? Zgłoś się do nas! Zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej

W czasie zabiegów chirurgii stomatologicznej dbamy o Twój komfort stosując znieczulenie miejscowe: nasiękowe i przewodowe, aby ograniczyć do minimum towarzyszący zabiegom ból. A po wszystkim zalecamy dodatkowe leczenie i znieczulenia, abyś powoli dochodził do siebie i nie czuł dyskomfortu.

Zapraszamy także do skorzystania z pozostałych naszych usług – oprócz poradni chirurgii stomatologicznej w Lublinie znajdziesz również:

Jesteśmy jedną z najlepiej wyposażonych placówek stomatologicznych i ortodontycznych na terenie Lublina. Nasza klinika dentystyczna w Lublinie współpracuje z najlepszymi pracowniami technicznymi. Do każdego pacjenta podchodzimy całościowo, a diagnostyka i leczenie prowadzone są przez wielu specjalistów w jednym miejscu. Jeśli zatem interesuje Cię dobry dentysta w Lublinie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI